Dołącz do nas!

Zostaw nam swój e-mail, żeby otrzymywać informacje o zawodach i promocjach:

Language:
polski
angielski
Godziny otwarcia toru:
PN: 14:00 - 22:00
WT: 14:00 - 22:00
ŚR: 14:00 - 22:00
CZ: 14:00 - 23:00
PT: 14:00 - 23:00
SB: 12:00 - 23:00
ND: 12:00 - 22:00
Numer telefonu:
12 653 02 56
500 440 750
Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub e-mail.

Karting Kraków

Zastanawiacie się gdzie wybrać się na karting w Krakowie? Polecamy ofertę przygotowaną przez GoKarting Center, która dostarczą znakomitej zabawy w klimacie motorsportu. Niezależnie od wieku i płci karting to niewątpliwe świetna forma wypoczynku, ale i spora dawka adrenaliny, szczególnie jeżeli towarzyszy temu rywalizacja w gronie najbliższych czy rodziny.

W GoKarting Center proponujemy zarówno jazdy indywidualne dla dorosłych, młodzieży i dzieci jak i jazdy dla grup zorganizowanych oraz firm. Profesjonalny halowy tor gokartowy posiada nowoczesne bandy Flexi Track zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, natomiast asfaltowa nawierzchnia daje maksymalną przyczepność. Posiadamy nowoczesne gokarty z możliwością indywidualnego dopasowania pozycji oraz specjalnie przystosowane gokarty dla najmłodszych z opcją ograniczenia mocy.

Nasza doskonale wyszkolona obsługa zawsze chętnie odpowie na wszelkie mogące się nasunąć pytania o karting w Krakowie, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestia pierwszorzędną. Informujemy, że w całym obiekcie jest strefa Wi-Fi. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wielu jest entuzjastów mają sporty motorowe, dlatego też udostępniliśmy system do pomiaru czasu AMB MyLaps poprzez który można śledzić czas okrążeń co do tysięcznej części sekundy. Na zakończenie wyścigu uczestnicy otrzymują wydruk, dzięki czemu można dokładnie poznać swoje osiągnięcia w jeździe. Karting w Krakowie to super pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej lub okolicznościowej, która dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji i odrobinę adrenaliny. Inny wymiar kartingu tylko w GoKarting Center.

Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której zamieściliśmy także galerię zdjęć z naszego toru. Zarezerwuj odpowiedni dla siebie termin na karting w Krakowie, zapraszamy!

Zobacz również:

Gokarty Kraków - Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz dostępnymi promocjami na wynajem gokartów oraz hali.
Tor gokartowy Kraków - Posiadamy jeden z najnowocześniejszych torów, który został skonstruowany tak aby dostarczyć dużo zabawy nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie użytkowników.
Hala gokartowa - Nasza hala spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jest jednocześnie bardzo przestronna i wyposażona we wszelkie udogodnienia.
Karting Kraków - GoKarting Center daje możliwość zapoznania się z tym dostarczającym adrenaliny sportem, wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów.
Imprezy firmowe Kraków - Organizujemy również imprezy dla firm, istnieje możliwość wynajęcia toru dla całej grupy, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.