Dołącz do nas!

Zostaw nam swój e-mail, żeby otrzymywać informacje o zawodach i promocjach:

Language:
polski
angielski
Godziny otwarcia toru:
PN: 14:00 - 22:00
WT: 14:00 - 22:00
ŚR: 14:00 - 22:00
CZ: 14:00 - 23:00
PT: 14:00 - 23:00
SB: 12:00 - 23:00
ND: 12:00 - 22:00
Numer telefonu:
12 653 02 56
500 440 750
Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub e-mail.

Hala gokartowa

Hala gokartowa GoKarting Center w Krakowie zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci na aktywną formę rozrywki, którą niewątpliwe jest jazda gokartami. Nasza oferta dostępna jest przez cały rok (hala gokartowa jest klimatyzowana i ogrzewana). Proponujemy jazdy zarówno indywidualne jak i dla grup zorganizowanych oraz firm.

Doskonale wyszkolona obsługa dokładnie wyjaśni zasady panujące na torze- bezpieczeństwo klientów to dla nas absolutnie kwestia priorytetowa. Nasza hala gokartowa wyposażona jest w asfaltową nawierzchnię, co stwarza maksymalną przyczepność. Powierzchnia toru wynosi aż 3600 m², natomiast tor ma długość 360 m, a jego szerokość wynosi 7 m. Każdy, kto ma ochotę na trochę rywalizacji w gronie przyjaciół czy rodziny będzie zadowolony- jazda gokartami wyzwala spory poziom adrenaliny i dobrej zabawy. Inny wymiar kartingu tylko w GoKarting Center. Dla zainteresowanych klientów możemy zaproponować również wynajem toru, organizację zawodów, turniejów oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych na hali gokartowej.

Dysponujemy nowoczesnymi gokartami dla dorosłych z opcją indywidualnego dopasowania pozycji oraz gokartami z możliwością ograniczenia mocy optymalnie przystosowanymi dla dzieci. Na hali gokartowej prowadzone są również zajęcia w ramach szkółki kartingowej, w której pod czujnym okiem najlepszych instruktorów najmłodsi mogą poznawać i doskonalić technikę jazdy. Szczegółowe informacje oraz cenniki dostępne są na stronie serwisu, zapraszamy.

Zobacz również:

Gokarty Kraków - Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz dostępnymi promocjami na wynajem gokartów oraz hali.
Tor gokartowy Kraków - Posiadamy jeden z najnowocześniejszych torów, który został skonstruowany tak aby dostarczyć dużo zabawy nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie użytkowników.
Hala gokartowa - Nasza hala spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jest jednocześnie bardzo przestronna i wyposażona we wszelkie udogodnienia.
Karting Kraków - GoKarting Center daje możliwość zapoznania się z tym dostarczającym adrenaliny sportem, wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów.
Imprezy firmowe Kraków - Organizujemy również imprezy dla firm, istnieje możliwość wynajęcia toru dla całej grupy, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.