Dołącz do nas!

Zostaw nam swój e-mail, żeby otrzymywać informacje o zawodach i promocjach:

Language:
polski
angielski
Godziny otwarcia toru:
PN: 14:00 - 22:00
WT: 14:00 - 22:00
ŚR: 14:00 - 22:00
CZ: 14:00 - 23:00
PT: 14:00 - 23:00
SB: 12:00 - 23:00
ND: 12:00 - 22:00
Numer telefonu:
12 653 02 56
500 440 750
Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub e-mail.

Gokarty Kraków

Jeżeli poszukujesz świetnej rozrywki polecamy gokarty w Krakowie. Oferta GoKarting Center obejmuje jazdy indywidualne dla dorosłych, młodzieży i dzieci, jazdy dla grup zorganizowanych i firm, wynajem toru, organizację turniejów, zawodów oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Każdy, kto pragnie poczuć nieco adrenaliny nie będzie rozczarowany gokarty w Krakowie to znakomita forma spędzania wolnego czasu i możliwość przeżycia wyjątkowych doznań, szczególnie gdy połączone są z rywalizacją w gronie przyjaciół czy rodziny. Nasz halowy tor gokartowy zajmuje aż 3600m² powierzchni, zimą jest ogrzewany, aby jazda była dla klientów komfortowa. Asfaltowa powierzchnia daje maksymalną przyczepność, a dodatkowo nowoczesne bandy Flexi Track zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie podczas jazdy na gokartach w Krakowie.

Oddajemy do dyspozycji 15 gokartów o mocy 9 KM z możliwością indywidualnego dopasowania pozycji. Ponadto pragniemy podkreślić, że posiadamy również 5 gokartów dla dzieci o mocy 6,5 KM z możliwością ograniczenia mocy i z indywidualnym dopasowaniem pozycji. Innowacyjne urządzenia gwarantują pewną jazdą. Polecamy, szczególnie dla najmłodszych udział w szkółce kartingowej, w której pod czujnym okiem instruktora można szkolić i rozwijać umiejętności. Dla małych rajdowców organizowane są w ciągu dnia specjalne edycje jazd w trakcie, których dzieci jeżdżą wyłącznie we własnym towarzystwie, a to stanowi nie lada atrakcję i miłą zabawę.

Proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny na gokarty, o czym można się przekonać odwiedzając stronę serwisu na której prezentujemy również galerię zdjęć z toru. Ufamy, że w skuteczny sposób przekonamy o wyborze naszej oferty. Rezerwacje na gokarty w Krakowie przyjmujemy telefonicznie, zapraszamy. Inny wymiar kartingu tylko w GoKarting Center!

Zobacz również:

Gokarty Kraków - Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz dostępnymi promocjami na wynajem gokartów oraz hali.
Tor gokartowy Kraków - Posiadamy jeden z najnowocześniejszych torów, który został skonstruowany tak aby dostarczyć dużo zabawy nie zapominając jednocześnie o bezpieczeństwie użytkowników.
Hala gokartowa - Nasza hala spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jest jednocześnie bardzo przestronna i wyposażona we wszelkie udogodnienia.
Karting Kraków - GoKarting Center daje możliwość zapoznania się z tym dostarczającym adrenaliny sportem, wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów.
Imprezy firmowe Kraków - Organizujemy również imprezy dla firm, istnieje możliwość wynajęcia toru dla całej grupy, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.